Obec Slavkov
ObecSlavkov

Veřejná sbírka - Slavkov pod Hostýnem

Naši kamarádi ze Slavkova pod Hostýnem nám poslali velmi smutnou zprávu. Zemřela u nich po porodu mladá maminka, které se narodila dvojčátka. Mimo jiné byla také členkou zastupitelstva obce a v loňském roce, když probíhalo setkání Slavkovů právě ve Slavkově pod Hostýnem, byla Veronika jednou z aktivních organizátorů, kteří se o všechny slavkovské delegace perfektně starali.

Tato tragická událost zasáhla nejvíce její tři malé děti, tříletého Matěje, novorozená dvojčata Zdeňka s Kateřinou a jejich otce. Na žádost pana starosty Jaroslava Čačaly tedy zveřejňujeme informaci o konání veřejné sbírky, která je cílena na finanční pomoc pozůstalé rodině. Pokud můžete nějakou částkou pomoci, budeme vděční.

Datum vložení: 20. 3. 2020 10:19
Datum poslední aktualizace: 20. 3. 2020 10:23