Obec Slavkov
ObecSlavkov

PAHOP vás nenechá na holičkách!

Ani v těchto krizových dnech nepřestává PAHOP ,z.ú. Zdravotní ústav paliativní a hospicové péče v Uherském Hradišti pečovat o lidi v terminálním stadiu. Můžete si být tak jistí, že pokud vaši blízcí potřebují naši pomoct, naše služby, můžete se na nás s důvěrou obrátit.

Po celém Zlínském kraji a v části Jihomoravském je poskytována péče 80 pacientům. Zájem o službu je i v době nouzového stavu velký. Zaměstnanci PAHOPu jsou24 hodin denně, včetně víkendů a svátků k dispozici klientům i jejich rodinám a jsou připraveni přijímat nové pacienty.

Jen PROSÍME A ŽÁDÁME, abyste případně NEZAMLČOVALI fakta, pokud se někdo z Vaší rodiny a blízkých potkal s člověkem, který byl pozitivně testován na Covid-19, nebo je v nařízené karanténě. Takový krok by totiž značně omezil a ohrozil nejenom naše služby, ale mohl by být ohrožením i pro další naše klienty.

Věříme však, se tuto nelehkou situaci v této složité době společně zvládneme a vynasnažíme se pro Vaše blízké být v jejich těžkých životních chvílích tou zásadní pomocí a oporou.

Děkujeme vám za vaši přízeň a jsme zde pro vás!

PAHOP, z.ú. - http://www.centrum-pahop.cz/

Datum vložení: 4. 4. 2020 8:05