14. 12. 2019

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť, od 500m srážky sněhové. Denní teploty 3 až 7°C. Noční teploty 2 až -2°C.

Zpráva o projektu: Vybavení pro fotbalovou přípravku TJ Sokol Slavkov

Vybavení pro fotbalovou přípravku TJ Sokol Slavkov je spolufinancováno Zlínským krajem.

Program MaS02-19 Podpora sportu v obcích do 2000 obyvatel (Zlínský kraj)

Název projektu:      Vybavení pro fotbalovou přípravku TJ Sokol Slavkov

Žadatel:                    TJ Sokol Slavkov, z.s., Slavkov 114, 687 64, IČ 46956603

Dotace byla použita na nákup tréninkového sportovního vybavení pro děti z fotbalové přípravky TJ Sokol Slavkov. Konkrétně se jednalo o 8 kusů mini branek a sadu dresů. Vybavení přispělo ke zkvalitnění a rozvoji tréninkového procesu. Branky jsou bezpečné a snadno přenositelné. Dresy využíváme jak v tréninkovém procesu, tak zejména v mistrovských utkáních a na turnajích. Sportovní činnost dětí a mládeže je prioritní záležitostí klubu a pořízené vybavení nám v našem snažení výrazně pomohlo. Cíl projektu byl bezesporu naplněn, odchylky nebyly žádné. Děkujeme Zlínskému kraji za poskytnutí dotace na tento projekt.

Dotace Zlínského kraje 17.000,- Kč, vlastní prostředky 20.712,- Kč

Vytvořeno: 23. 9. 2019