19. 11. 2019

obl

Bude polojasno až oblačno. Denní teploty 10 až 14°C. Noční teploty 6 až 2°C.

Zpráva o projektu: Rekonstrukce dětského hřiště Slavkov

Rekonstrukce dětského hřiště Slavkov je spolufinancována Zlínským krajem.

Cílem projektu byla rekonstrukce dětského hřiště v obci Slavkov. Původní vybavení hřiště již nesplňovalo bezpečnostní kritéria pro provoz, a proto jsme se rozhodli je nahradit prvky novými. Konkrétně se jednalo o pořízení, dopravu a montáž herních prvků (celkem 7 ks): lanové centrum 1ks, multifunkční sestava velká 1ks, závěsná dvouhoupačka s hnízdem 1ks, vahadlová houpačka 1ks, pružinové houpadlo 2ks, multifunkční sestava malá 1ks a doprovodný mobiliář pro odpočinek dětí i dospělých (celkem 2ks – lavička s opěradlem). Účel projektu byl splněn. Celkově došlo k rozšíření hřiště a zkvalitnění stávajícího funkčního vybavení. V průběhu realizace nevznikly žádné odchylky.

Děkujeme Zlínskému kraji za poskytnutí dotace na tento projekt a také všem brigádníkům, kteří pomohli s úpravou prostoru pro naše nejmenší spoluobčany.

Celkové náklady projektu 894.076,- Kč.

Výše dotace 438.000,- Kč.

Rekonstrukce dětského hřiště Slavkov je spolufinancována Zlínským krajem.

Vytvořeno: 17. 9. 2019
Poslední aktualizace: 17. 9. 2019 11:57