21. 9. 2019

skoroj

Bude jasno až skoro jasno, odpoledne přechodně až polojasno. Denní teploty 16 až 20°C. Noční teploty 6 až 2°C.

Velká brigáda na dětském hřišti ve Slavkově - neděle 7.7.2019 od 7:30 hod.

Dětské hřiště v místním parku dosloužilo. Už v zimě jsme tedy zpracovali projekt na rekonstrukci a snažili se zajistit finance. To se podařilo, získali jsme dotaci cca půl milionu korun od Zlínského kraje na rekonstrukci dětského hřiště v místním parku.

V polovině července začne společnost TR Antoš s instalací akátových herních prvků. Do té doby ovšem potřebujeme demontovat zbytky starého hřiště a vyvozit kamínky z dopadové plochy, aby se mohla provést betonáž nových patek. Tyto přípravné práce ovšem z důvodu úspor nejsou součástí projektu a chceme je zvládnout svépomocí. Obracím se tedy na členy spolků, tatínky dětí, případně další dobrovolníky, s prosbou o pomoc.

Brigáda je plánována na neděli 7. července od 7:30, pokud máte čas a chuť pomoci, určitě přijďte a vezměte s sebou lopatu a kolečka.

Pomoc už přislíbili členové Mysliveckého spolku Kasivec a věřím, že se přidají i další. Všem zúčastněným předem děkuji za pomoc při rekonstrukci prostoru pro naše nejmenší spoluobčany.

Vytvořeno: 4. 7. 2019
Poslední aktualizace: 4. 7. 2019 11:01