Mobilní aplikace

logo mobilní aplikace

Místní akční plán vzdělávání

f

Doporučené WWW

Beckov

povodňový plán

facebook

f

Poloha obce

Poloha obce

Aktuální počasí

Počasí dnes:

16. 10. 2018

poloj

Bude skoro jasno až polojasno. Denní teploty 18 až 22°C. Noční teploty 11 až 7°C.

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Ukliďme Česko (7.4.2018) ve Slavkově

Typ: ostatní
...

"Téměř 100 000 dobrovolníků se na 2 500 místech vloni zúčastnilo naší největší dobrovolnické akce Ukliďme svět, ukliďme Česko. Jejich zájem o letošní ročník napovídá, že loňskou hranici se opět podaří překonat..."

Do této celostátní akce se každoročně zapojujeme i v naší obci. Letos se do úklidu zapojilo více než padesát dobrovolníků  Před devátou hodinou skupinky nadšeně vyrazily různými směry do okolí Slavkova čistit přírodu. Počasí přálo a za dvě hodinky se podařilo naplnit jeden velký kontejner na směsný odpad. Navíc do jiného kontejneru šlo docela hodně železa a taky pár pneumatik. Po dobře vykonané práci si všichni pochutnali na výborných špekáčcích a všechny těšilo, že jsme aspoň něco málo udělali pro životní prostředí a čistotu naší krásné obce. Všem zúčastněným moc děkujeme 

f


Vytvořeno: 9. 4. 2018
Poslední aktualizace: 9. 4. 2018 10:21
Autor: