11. 12. 2019

poloj

Bude skoro jasno až polojasno. Denní teploty 0 až 4°C. Noční teploty 0 až -4°C.

Štěstí přeje připraveným

Jak volat na tísňové linky, co dělat při požáru v domě nebo jak se zachovat při dopravní nehodě?

Na tyto otázky Vám odpoví seriál krátkých videoklipů s názvem "Štěstí přeje připraveným", který atraktivní a zároveň poučnou formou informuje, jak se správně zachovat při mimořádných událostech a jak jim pokud možno předejít.

Fhttp://www.tvhasici.cz/stesti-preje-pripravenym

Krajský úřad Zlín ve spolupráci se složkami Integrovaného záchranného systému vydal příručku "Hejtmanství pro bezpečí občanů".

Základní témata příručky jsou: Když zazní siréna, Evakuace - jak postupovat, Ochrana před povodněmi, Požár - požární poplach, Jak předcházet požárům, Hasicí přístroje, Zásady při úniku nebezpečných chemických látek, Vichřice - zásady chování, Terorismus, Rady a zásady první pomoci, Senioři, Domácí násilí, Dopravní nehody.

Fhejtmanstvi-pro-bezpeci-obcanu-zk.pdf (4.52 MB)

Vytvořeno: 30. 10. 2019