Projekt 2018-2020

F

Mobilní aplikace

logo mobilní aplikace

Místní akční plán vzdělávání

f

Doporučené WWW

Beckov

povodňový plán

facebook

f

Poloha obce

Poloha obce

Aktuální počasí

Počasí dnes:

14. 12. 2018

zata

Bude oblačno až zataženo. Denní teploty -4 až 0°C. Noční teploty -3 až -7°C.

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Pozvánka na besedu do knihovny - "Jez, jak se patří"

Typ: ostatní
fZima pomalu končí a tím končí také cyklus "kulturních večerů" v místní knihovně. Poslední "letošní" beseda bude s výživovým poradcem Markem Smetanou na téma: "jez, jak se patří". Přijďte v pondělí 12. března, začátek je v 17:15 hodin.

Na další besedy se budeme těšit zase na podzim. Děkuji všem přednášejícím, účastníkům, organizátorům a hlavně naší paní knihovnici PaedDr. Miroslavě Končitíkové za skvělou přípravu a realizaci všech besed, které již tradičně zpříjemňují zimní období v naší obci.

f


Vytvořeno: 5. 3. 2018
Poslední aktualizace: 5. 3. 2018 12:33
Autor: