18. 7. 2018

zatazenosde

Bude zataženo, občas déšť nebo přeháňky, v Čechách většinou polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 20 až 24°C, v Čechách místy 27°C, na SV a V kolem 16 až 20°C. Noční teploty 15 až 11°C.

Pozvánka na besedu do knihovny - "Jez, jak se patří"

fZima pomalu končí a tím končí také cyklus "kulturních večerů" v místní knihovně. Poslední "letošní" beseda bude s výživovým poradcem Markem Smetanou na téma: "jez, jak se patří". Přijďte v pondělí 12. března, začátek je v 17:15 hodin.

Na další besedy se budeme těšit zase na podzim. Děkuji všem přednášejícím, účastníkům, organizátorům a hlavně naší paní knihovnici PaedDr. Miroslavě Končitíkové za skvělou přípravu a realizaci všech besed, které již tradičně zpříjemňují zimní období v naší obci.

Vytvořeno: 5. 3. 2018
Poslední aktualizace: 5. 3. 2018 12:33