25. 4. 2018

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky. Denní teploty 20 až 24°C, na JV kolem 26°C. Noční teploty 12 až 8°C.

Poděkování za finanční dar na knihovnu.

Poděkování za finanční dar na knihovnu. 1Nestává se často, že se někdo ze své vlastní iniciativy přihlásí, že chce věnovat finanční dar. Proto bych chtěl veřejně poděkovat paní MUDr. Haně Milošové z Hrušovan nad Jevišovkou (ovšem rodačce ze Slavkova), která zavolala, že sleduje dění ve Slavkově a chtěla by přispět na činnost knihovny částkou 3000,- Kč. Moc si podpory vážíme a společně s paní knihovnicí Mirkou posíláme paní Milošové poděkování.
Cíl podpory zvolila paní Milošová velmi dobře. Knihovna je naší chloubou a aktivita a nápady paní knihovnice jsou výjimečné. Finance jsou tedy v dobrých rukou a budou využity k pořízení potřebného vybavení do knihovny.

Vytvořeno: 14. 11. 2017
Poslední aktualizace: 16. 11. 2017 23:07