12. 12. 2019

zata

Bude oblačno až zataženo, na východě místy slabé sněžení, pod 300m srážky smíšené. Denní teploty 1 až 5°C. Noční teploty 0 až -4°C.

Odvádění odpadních vod

Obec Slavkov je vlastníkem a zároveň i provozovatelem kanalizace. Z toho pro nás vyplývá celá řada administrativních povinností. V současné době je nutné uzavřít s vlastníky nemovitostí nové smlouvy o odvádění odpadních vod dle aktuálně platné legislativy. Pro uzavření smlouvy je nutné přijít na obecní úřad, zde doplníme některé informace do smlouvy, vytiskneme a podepíšeme. Zároveň můžeme objasnit vše potřebné. Od 1. října bude vše připraveno a můžete přijít. Více informací najdete ve speciálním čísle Slavkovského zpravodaje, které najdete ve svých poštovních schránkách. Samozřejmě se na nás můžete kdykoliv obrátit a rádi vám poskytneme informace či vysvětlení.

Vytvořeno: 25. 9. 2019
Poslední aktualizace: 25. 9. 2019 11:38