17. 12. 2017

zatazenosesnez

Bude oblačno až zataženo, místy sněhové přeháňky nebo sněžení. Denní teploty 0 až 4°C. Noční teploty -1 až -5°C.

Odstartováno druhé kolo kotlíkových dotací v našem kraji

Jak již určitě víte, Zlínský kraj realizuje tzv. „Kotlíkové dotace“, jejichž prostřednictvím můžou žadatelé ze Zlínského kraje získat dotaci na výměnu starého kotle za nový, nízkoemisní zdroj tepla.
Chtěl bych Vás upozornit, že dne 21. 9. 2017 byl vyhlášen „Program výměny zdrojů tepla ve Zlínském kraji II.“, čímž bylo odstartováno druhé kolo kotlíkových dotací v našem kraji.

Všechny potřebné informace a formulář žádosti jsou k dispozici na: www.kr-zlinsky.cz/kotliky.

S veškerými dotazy je možno se obracet na email kotliky@kr-zlinsky.cz nebo osobně či telefonicky na pracovníky Oddělení dotačních programů krajského úřadu ZK.

fKotlíkové dotace (informace)

Vytvořeno: 5. 10. 2017