24. 5. 2019

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky, na V a SV zpočátku až zataženo, místy déšť nebo přeháňky. Denní teploty 16 až 20°C. Noční teploty 10 až 6°C.

Nové akce v naší knihovně

Nenechte si ujít nově připravované akce v naší knihovně.

V pondělí 18. 3. 2019 se v rámci kulturních večerů uskuteční "beseda" tentokrát hudební, s tématem "Vzpomínka na Karla Kryla". Vyprávět a na kytaru hrát bude pan Rostislav Mančík. Začátek je v 17:15.

Druhou novinkou je akce s názvem "Cukrárna mezi knihami". Ta se uskuteční v neděli 24. března od 14:00 do 17:00. V tomto čase se prostory naší knihovny a zasedací místnosti změní na cukrárnu. Budete mít možnost dát si něco sladkého, popovídat si s přáteli nebo si jen něco v klidu přečíst u dobrého kafíčka.

Obě akce jsou velmi lákavé, tak určitě přijďte. Srdečně vás zve naše paní knihovnice a ostatní pořadatelé.

Vytvořeno: 11. 3. 2019
Poslední aktualizace: 11. 3. 2019 10:34