11. 12. 2019

poloj

Bude skoro jasno až polojasno. Denní teploty 0 až 4°C. Noční teploty 0 až -4°C.

Nájem hrobových míst

Pracujeme na přípravě nových nájemních smluv. U drtivé většiny hrobových míst původní smlouvy již skončily a je nutné uzavřít nové. Často se stává, že původní smlouva byla uzavřena s člověkem, který již zemřel. V těchto případech je nutné dohledat nějakého rodinného příslušníka a zjistit kdo bude novým nájemcem. Může se i stát, že již nikdo nebude mít o další pronájem hrobového místa zájem. Pracovnice OÚ paní Iva Hrudová tedy postupně zjišťuje potřebné informace a je možné, že už jednala i s vámi. Jedná se o velmi citlivou oblast, a proto můžete kdykoliv využít osobního jednání na úřadě nebo ji kontaktovat i telefonicky (Hrudová – 774 554 994). Smlouvy připravíme a podrobnosti si s každým nájemcem odsouhlasíme. Podpis smlouvy si následně domluvíte s paní Hrudovou – buď se dostavíte na obecní úřad osobně, nebo může přijít se smlouvou k vám. Více informací najdete ve speciálním čísle Slavkovského zpravodaje, které najdete ve svých poštovních schránkách. Samozřejmě se na nás můžete kdykoliv obrátit a rádi vám poskytneme informace či vysvětlení.

Vytvořeno: 25. 9. 2019
Poslední aktualizace: 25. 9. 2019 11:28