Mobilní aplikace

logo mobilní aplikace

Místní akční plán vzdělávání

f

Doporučené WWW

Beckov

povodňový plán

facebook

f

Poloha obce

Poloha obce

Aktuální počasí

Počasí dnes:

22. 5. 2018

bo

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 22 až 26°C. Noční teploty 14 až 10°C.

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

JEDEME NA SLAVNOSTI VÍNA DO HRADIŠTĚ!

Typ: ostatní
V sobotu 9. září a v neděli 10. září 2017 se v Uherském Hradišti konají Slovácké slavnosti vína a otevřených památek.
...

I letos se krojovaní zástupci naší obce do slavností zapojí. Kdo má zájem účastnit se v kroji (děti i dospělí) - nahlaste se co nejdříve u starosty (do zpráv, mailem nebo na mobil 724 178 679), abychom domluvili případné zapůjčení kroje. Vítáme každého účastníka.

V sobotu 9. září pojede ze Slavkova do Hradiště autobus. Odjezd ze Slavkova bude v 7:45 od obecního úřadu. Zpět do Slavkova bude autobus odjíždět v 17:00 hodin z autobusového nádraží v Uherském Hradišti. Kdo má zájem - nahlaste se.

Náš mikroregion Bílé Karpaty se bude prezentovat v GALERII SLOVÁCKÉHO MUZEA UH - přijďte se na nás podívat!

f

f

f

 


Vytvořeno: 16. 8. 2017
Poslední aktualizace: 17. 8. 2017 23:36
Autor: