20. 11. 2017

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť, od 400m srážky sněhové. Denní teploty 2 až 6°C. Noční teploty 0 až -4°C.

JEDEME NA SLAVNOSTI VÍNA DO HRADIŠTĚ!

V sobotu 9. září a v neděli 10. září 2017 se v Uherském Hradišti konají Slovácké slavnosti vína a otevřených památek.

I letos se krojovaní zástupci naší obce do slavností zapojí. Kdo má zájem účastnit se v kroji (děti i dospělí) - nahlaste se co nejdříve u starosty (do zpráv, mailem nebo na mobil 724 178 679), abychom domluvili případné zapůjčení kroje. Vítáme každého účastníka.

V sobotu 9. září pojede ze Slavkova do Hradiště autobus. Odjezd ze Slavkova bude v 7:45 od obecního úřadu. Zpět do Slavkova bude autobus odjíždět v 17:00 hodin z autobusového nádraží v Uherském Hradišti. Kdo má zájem - nahlaste se.

Náš mikroregion Bílé Karpaty se bude prezentovat v GALERII SLOVÁCKÉHO MUZEA UH - přijďte se na nás podívat!

Vytvořeno: 16. 8. 2017
Poslední aktualizace: 17. 8. 2017 23:36