18. 6. 2019

poloj

Bude skoro jasno až polojasno. Denní teploty 26 až 30°C. Noční teploty 17 až 13°C.

Informace k nákupu kompostérů

Vážení spoluobčané, v lednu jsme uspořádali průzkum zájmu o kompostéry zdarma do vašich zahrad. Ve Slavkově se přihlásilo téměř 100 zájemců. Podobný průzkum proběhl i v ostatních obcích Mikroregionu Bílé Karpaty, neboť jsme chtěli připravit společný projekt a požádat za celý mikroregion o dotaci na jejich nákup. Výzva na podávání projektových žádostí byla sice v OPŽP vyhlášena, ale bohužel jen na dovybavení sběrných dvorů a nelze nyní podat žádost na nákup kompostérů. Musíme tedy počkat na výzvu další a doufat, že v ní bude nákup kompostérů podporován. Děkujeme všem, kteří se v rámci průzkumu zaregistrovali a zároveň sděluji, že je možné zájem o kompostér přihlásit i nyní. Seznam zájemců budeme průběžně aktualizovat a jakmile bude možnost, podáme žádost o dotaci. Děkujeme za pochopení.

Vytvořeno: 3. 4. 2019
Poslední aktualizace: 3. 4. 2019 15:56