23. 5. 2019

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky, na V a SV zpočátku až zataženo, místy déšť nebo přeháňky. Denní teploty 16 až 20°C. Noční teploty 10 až 6°C.

Fašanková obchůzka ve Slavkově

V sobotu 2. března 2019 se můžeme opět těšit na tradiční fašankovou obchůzku maškar. Výzva pro členy všech spolků a další aktivní dobrovolníky – zapojte se do průvodu a pojďte nám pomoci udržet a dále rozvíjet tento tradiční zvyk. Našim přáním je dostat do průvodu co nejvíce masek – v ideálním případě těch tradičních: medvěd, medvědář, bába s nůší, kobyla, smrtka, kominík, slaměný, řezník, vajčářka apod. I proto informujeme dopředu, abyste mohli popřemýšlet a masky si připravit. Přijďte se poveselit do fašankového průvodu nebo přivítejte a obdarujte fašančáry slivovičkou, slaninou, vejci, koblihami, božími milostmi nebo příspěvkem na spolkovou činnost v naší obci. Za podporu všem děkujeme.

Vytvořeno: 20. 2. 2019
Poslední aktualizace: 20. 2. 2019 23:29