Projekt 2018-2020

F

Mobilní aplikace

logo mobilní aplikace

Místní akční plán vzdělávání

f

Doporučené WWW

Mikroregion Bílé Karpaty

MAS VS

Beckov

povodňový plán

facebook

f

f

Poloha obce

Poloha obce

Aktuální počasí

Počasí dnes:

25. 3. 2019

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky, od 500m srážky sněhové, ojediněle bouřka. Denní teploty 5 až 9°C, na JV až 12°C. Noční teploty 2 až -2°C.

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Fašanková obchůzka ve Slavkově

Typ: ostatní
V sobotu 2. března 2019 se můžeme opět těšit na tradiční fašankovou obchůzku maškar. Výzva pro členy všech spolků a další aktivní dobrovolníky – zapojte se do průvodu a pojďte nám pomoci udržet a dále rozvíjet tento tradiční zvyk. Našim přáním je dostat do průvodu co nejvíce masek – v ideálním případě těch tradičních: medvěd, medvědář, bába s nůší, kobyla, smrtka, kominík, slaměný, řezník, vajčářka apod. I proto informujeme dopředu, abyste mohli popřemýšlet a masky si připravit. Přijďte se poveselit do fašankového průvodu nebo přivítejte a obdarujte fašančáry slivovičkou, slaninou, vejci, koblihami, božími milostmi nebo příspěvkem na spolkovou činnost v naší obci. Za podporu všem děkujeme.

f


Vytvořeno: 20. 2. 2019
Poslední aktualizace: 20. 2. 2019 23:29
Autor: