22. 5. 2018

bo

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 22 až 26°C. Noční teploty 14 až 10°C.

Fašank ve Slavkově - výzva

Výzva pro členy všech spolků a další aktivní dobrovolníky, kteří se chtějí zapojit do tradičního průvodu masek.

Zapojte se do průvodu a pojďte nám pomoci udržet a dále rozvíjet tento tradiční zvyk. Našim přáním je dostat do průvodu co nejvíce masek – v ideálním případě těch tradičních: medvěd, medvědář, bába s nůší, kobyla, smrtka, kominík, slaměný, řezník, vajčářka apod. I proto informuji dopředu, abyste mohli popřemýšlet a masky si připravit.

Fašanková obchůzka se uskuteční v sobotu 10. února. Hudební doprovod je zajištěn DH Dolněmčanka. Další podrobnosti ještě zveřejníme.

Kdo má zájem se zapojit - dejte mně vědět (do zpráv, mailem, telefonem...). Díky, starosta

Vytvořeno: 19. 1. 2018
Poslední aktualizace: 19. 1. 2018 11:43