21. 1. 2020

zata

Bude převážně zataženo nízkou oblačností nebo mlhavo, na horách a ojediněle i v nižších polohách až skoro jasno. Denní teploty -1 až 3°C. Noční teploty -3 až -7°C.

Dotazník pro zpracování nového komunitního plánu sociálních služeb v ORP Uherský Brod

Dotazník pro zpracování nového komunitního plánu sociálních služeb v ORP Uherský Brod. ORP (obec s rozšířenou působností) Uherský Brod, kam spadá i naše obec se na nás obrací s prosbou o zodpovězení několika otázek v dotazníku, který naleznete pod tímto odkazem:

Dotazník bude sloužit jako podklad pro zpracování nového komunitního plánu sociálních služeb v celém ORP Uherský Brod. Dotazník je určen pro všechny obyvatele ORP Uherský Brod, je anonymní a jeho elektronická forma umožňuje snadné zodpovězení  otázek. Prosíme o vyplnění dotazníku do 31.května 2019.

Vytvořeno: 6. 5. 2019
Poslední aktualizace: 6. 5. 2019 12:52