24. 5. 2019

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky, na V a SV zpočátku až zataženo, místy déšť nebo přeháňky. Denní teploty 16 až 20°C. Noční teploty 10 až 6°C.

Dotazník pro zpracování nového komunitního plánu sociálních služeb v ORP Uherský Brod

Dotazník pro zpracování nového komunitního plánu sociálních služeb v ORP Uherský Brod. ORP (obec s rozšířenou působností) Uherský Brod, kam spadá i naše obec se na nás obrací s prosbou o zodpovězení několika otázek v dotazníku, který naleznete pod tímto odkazem:

Dotazník bude sloužit jako podklad pro zpracování nového komunitního plánu sociálních služeb v celém ORP Uherský Brod. Dotazník je určen pro všechny obyvatele ORP Uherský Brod, je anonymní a jeho elektronická forma umožňuje snadné zodpovězení  otázek. Prosíme o vyplnění dotazníku do 31.května 2019.

Vytvořeno: 6. 5. 2019
Poslední aktualizace: 6. 5. 2019 12:52