23. 1. 2018

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo déšť, od 600m srážky sněhové. Denní teploty 2 až 6°C. Noční teploty 2 až -2°C.

Celostátní kolo soutěže Vesnice roku 2017

Ve čtvrtek 7. září 2017 k nám přijede hodnotitelská komise celostátního kola soutěže Vesnice roku a zdrží se od 8:00 do 12:00 hodin. Máme tedy čtyři hodiny na to členům komise představit a ukázat naši krásnou obec. Součástí hodnocení bude i posouzení vzhledu obce. Chtěl bych vás tímto požádat o pomoc a spolupráci. Žádáme všechny občany, aby si v rámci svých možností uklidili prostranství kolem svých domů, posekli trávu, zametli apod. a zároveň zveme všechny občany k účasti na prezentaci obce, která proběhne ve sportovní hale - podrobnosti ještě zveřejníme. Děkujeme všem za pomoc a spolupráci.

Vytvořeno: 16. 8. 2017
Poslední aktualizace: 18. 8. 2017 23:21